משלוח חינם בקנייה מעל 229 ש״ח

הסל שלך

הסל שלך ריק

רוצה עור חיוני, בריא וקורן?

רוצה עור חיוני, בריא וקורן?

 עור צעיר, חלק ובריא הוא משאת נפשם של גברים ונשים, וככל שתוחלת החיים עולה, המשאלה הזו גדלה ומתעצמת. מתברר שהמחקר והרפואה מתגייסים גם לטובת המראה החיצוני שלנו. לתחום הרפואי הזה קוראים אנטי אייג'ינג והוא עוסק, כמתחייב משמו, בניסיון לעכב את הזדקנות תאי הגוף. ריכזנו עבורך 5 דברים שכדאי להכיר ולדעת על רכיב האנטי אייג'ינג: רטינול.

העור הוא כרטיס הביקור שלנו וכל קמט שהרווחנו ביושר מסגיר את הגיל ואת הדרך שעברנו. אמנם עדיין לא נמצא מעיין הנעורים, אבל המחקר והרפואה מתגייסים גם לטובת המראה החיצוני שלנו. לתחום הרפואי הזה קוראים אנטי אייג'ינג והוא עוסק, כמתחייב משמו, בניסיון לעכב את הזדקנות תאי הגוף. גם עולם הקוסמטיקה נהנה מהתגליות המדעיות ומייצר תכשירים המכילים רכיבים יעילים, כגון רטינול, שעשויים לסייע בעיכוב תהליכי הזדקנות העור. ריכזנו עבורך 5 דברים שכדאי לדעת על רכיב האנטי אייג'ינג: רטינול.

1. האם ניתן להפחית את הקמטים?

קצב הזדקנות העור תלוי בגנטיקה שלנו, שעליה כמובן אין לנו שום שליטה, אבל ישנן גם השפעות סביבתיות מזיקות מהן אנחנו יכולות להימנע כמה שניתן כמו חשיפה לשמש, עישון, מזון לא בריא ועוד. כדי להפחית קמטים שכבר התהוו, ההמלצה היא להשתמש בתכשירים קוסמטיים המכילים רטינול ממשפחת הרטינואידים, שנמצא כבעל פוטנציאל לשיפור מראה העור ולהפחתת קמטים.

2. פעילות הרטינואידים

רטינואידים מסייעים לשיפור מראה העור בכמה דרכים:
- מעודדים צמיחה של תאי עור צעירים                 
- מזרזים ייצור של קולגן ובכך תורמים למיצוק העור
- מעבים את שכבות העור העמוקות
- מבהירים כתמי שמש למראה עור אחיד

3. מה ההבדל בין רטין A לרטינול?

חומצה רטינואידית, המוכרת כרטין 
ומשמשת בטיפול תרופתי עלולה לגרום לאודם מקומי, יובש, גירוי וקילוף עור. כשמשתמשים ברטין A חשוב להקפיד על מריחת מסנני קרינה עם מקדם הגנה גבוה ולהיות תחת מעקב רפואי. לעומת רטין A, רטינול אינו חומצה ולכן אינו גורם לגירוי מהותי בעור ומתאים לשימוש בתכשירים קוסמטיים.  רופאי עור רבים ממליצים על שימוש במוצרים קוסמטיים שמכילים רטינול ותורמים לשיפור מראה העור. כדאי לבחור בתכשיר המכיל גם מסנני קרינה אפקטיביים. כדי להגביר את יעילותם של התכשירים הקוסמטיים נהוג לשלב רטינול בתכשירי אנטי אייג'ינג יחד עם רכיבים נוספים, כמו חומצות אלפא הידרוקסיות ומיצוי של תאי גזע צמחיים.
 

חשוב לציין שאין להשתמש ברטין A או ברטינול במהלך הריון או בתקופת ההנקה.

4. מתי כדאי להתחיל להשתמש בתכשירי אנטי אייג'ינג?

מחקרים מראים שהייצור העצמי של הורמוני הגדילה נחלש באופן משמעותי אחרי גיל 20. ויותר מכך - החל מגיל 30 קמטים ודלדול בעור גדלים ומעמיקים. המלצה שלנו היא להתחיל בשימוש בתכשירים המכילים רטינול, לרוב לקראת אמצע שנות ה-40 כאשר יש קמטי הבעה עמוקים ונראים לעין. כמובן שניתן להתחיל בגיל מוקדם או מאוחר יותר כתלות במראה העור.

5. אילו תכשירים קוסמטיים מסייעים בהפחתת קמטים עמוקים ובשיפור מראה העור?

סדרת רטין עור Retin OR אנטי אייג'ינג +45 של דוקטור עור שפותחה על ידי רופאי עור, היא פתרון שלם ויעיל לטיפוח עור בוגר, למיצוק העור ולמניעה של סימני הזדקנות העור.

הסדרה כוללת 4 מוצרים: קרם יום וקרם עיניים בעלי מקדם הגנה SPF15, קרם לילה וסרום. מוצרי הסדרה מכילים רטינול וחומצה אלפא הידרוקסית הידועים בתרומתם להאצת קצב חידוש התאים ולהבהרת כתמים. קרמי הלילה והעיניים מכילים קומפלקס חדשני של מיצוי תאי גזע צמחיים, שהוכח כמסייע להתחדשות העור ומפחית את מראה הקמטים באופן משמעותי.  
כל המוצרים נבדקו לעור רגיש ואינם מכילים פראבנים.
לכתבה הקודמת
לכתבה הבאה