משלוח חינם בקנייה מעל 229 ש״ח

הסל שלך

הסל שלך ריק

קמטוטי הבעה שמתחילים בגילאי ה– 30 הם הסימן שאפשר להתחיל

קמטוטי הבעה שמתחילים בגילאי ה– 30 הם הסימן שאפשר להתחיל

באמצעות שגרת טיפוח נכונה, ושימוש במוצרי דרמו קוסמטיקה מותאמים לעור ניתן להילחם בסימני הגיל – קמטים, כתמי פיגמנטציה ואובדן הזוהר של העור. קוראים לזה "אנטיאייג'ינג" או עיכוב תהליך הזדקנות העור. ריכזנו עבורכם יחד עם ד"ר סטמפלר, רופא מומחה למחלות עור ומין, מידע על תהליך ההזדקנות עור הפנים והגוף, הגורמים והדרכים להילחם בסימני הגיל.

עם הגיל, העור עובר שינויים המתבטאים ביובש מוגבר, בקמטוטים ההופכים בהדרגה לקמטים, במרקם פחות זוהר ואחיד, בעור שהופך לשברירי ודק יותר ואף להופעת כתמי פיגמנטציה. כתוצאה משילוב של שינויים פיזיולוגיים והורמונליים ושל הנזקים שבחשיפה לשמש ולפגעי הסביבה, העור עובר תהליך של הזדקנות. ישנה ירידה בתפקודים החיוניים של התאים, קצב חידוש התאים מואט וסיבי האלסטין והקולגן, האחראים למיצוק הגוף ולגמישות העור, נשחקים ונפגעים. 

קמטוטים ראשונים, המכונים גם קמטי הבעה, מופיעים בדרך כלל לאחר גיל 30. נשים רבות מגלות כי תופעת "העור זוכר" היא אכן נכונה וכי כל פרץ צחוק מתגלגל, מחשבה מדאיגה שגרמה לקמטים במצח, או אפילו כיווץ העיניים כתוצאה מחשיפה לשמש, משאירים את חותמם על גבי עור הפנים. הרגלים אישיים כמו עישון ותזונה בלתי מאוזנת, אינם "תורמים" במיוחד לעצירת הזדקנותו.

ניתן להאט את תהליך הזדקנות עור הפנים ועור הגוף על ידי אימוץ שגרת טיפוח ייעודית, המותאמת לסוג העור, לצד הימנעות או הפחתת גורמים חיצוניים, המזרזים את הזדקנות העור, ובכך להוביל למראה עור צעיר יותר ומלא חיים.

ד"ר סטמפלר, רופא מומחה למחלות עור ומין, מסביר על תהליך ההזדקנות של עור הפנים והגוף, הגורמים והדרכים להילחם בסימני הגיל.

מה זה אנטי אייג'ינג?

"משמעות המילה אנטי אייג'ינג הינה עיכוב הזדקנות העור כלומר, עצירה או האטת תהליך ההזדקנות של העור. בגילאי ה-20 וה-30 המוקדמות טיפול האנטי אייג'ינג היעיל ביותר הוא מניעה, בעוד שבגילאים מבוגרים יותר, מדובר כבר על שילוב טיפול ממש."

מהם הגורמים להזדקנות העור?

"ההזדקנות הינה תהליך המתרחש כאשר תאים זקנים מתים בקצב מהיר יותר מאשר הקצב בו נוצרים תאים חדשים בגוף, אך לא רק לגיל יש השפעה על הזדקנות הגוף. לחץ, מתח, עישון, אלכוהול, קפאין, תזונה לקויה, נזקי שמש, רדיקלים חופשיים ואורח חיים לא בריא- כל אלה ואחרים מזרזים את תהליכי ההזדקנות של הגוף המתרחשים בשני מישורים: פנימיים וחיצוניים הנראים על העור והשיער. מחקרים מראים שהייצור העצמי של הורמוני הגדילה נחלש באופן משמעותי אחרי גיל 20. ויותר מכך - אחרי גיל 30, חלקים חיוניים של הגוף מזדקנים.  הביטוי הגדול ביותר של הזקנה על הגוף הוא במראה העור. החל מגיל שלושים קמטים ודלדול בעור גדלים ומעמיקים."

אז איך ניתן להילחם בסימני הגיל?

"ישנם רכיבים הנקראים נוגדי חמצון (אנטי אוקסידנטים) אשר ביכולתם להקטין את השפעת הרדיקלים החופשיים ובכך להפחית את הנזק החימצוני. אנטי אוקסידנטים ניתן למצוא במזון כמו פירות וירקות העשירים מאוד ברכיבים אלו או בקרם לחות לפנים ולגוף. שימוש ברכיבים כמו ויטמין C וויטמין בקרם עשוי לסייע בטווח הארוך ולהפחית תופעות של הזדקנות מוקדמת של העור. אם באמת רוצים "להילחם" בסימני הגיל, כדאי לתת תשומת לב יום יומית לעור, ולגבש שגרת טיפוח מתאימה לצרכי העור." אם באמת רוצים "להילחם" בסימני הגיל, כדאי לתת תשומת לב יום יומית לעור, ולגבש שגרת טיפוח מתאימה לצרכי העור.

דוקטור עור, מותג הדרמו-קוסמטיקה הישראלי,פיתח את סדרת Renew OR לצמצום קמטוטים וקמטי הבעה ראשוניים בגילאי +30 ולמניעה של סימני הזדקנות העור. 

 

הסדרה כוללת 3 מוצרים:
קרם יום בעל מקדם הגנה SPF15, קרם לילה וקרם עיניים
.
מוצרי הסדרה מכילים חומצות אלפא הידרוקסיות (חומצה גליקולית, חומצה מאלית וחומצה לקטית) הידועות כמסייעות לזירוז תהליך חידוש העור, למראה עור חיוני וצעיר יותר. קרמי היום והלילה מכילים גם ויטמין E, נוגד חמצון הידוע כמסייע להאטת הזדקנות העור. המוצרים נבדקו לעור רגיש ואינם מכילים פראבנים.

לכתבה הקודמת
לכתבה הבאה