משלוח חינם בקנייה מעל 229 ש״ח

הסל שלך

הסל שלך ריק

אמא, האם הטינאייג'רית שלך מטפלת בעור הפנים שלה כמו שצריך?

אמא, האם הטינאייג'רית שלך מטפלת בעור הפנים שלה כמו שצריך?

להיות אמא לטינאייג'רית זה לא קל, במיוחד בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים. 
לכן, ריכזנו עבורך 5 טיפים קצרים שיעזרו לה לשמור על שגרת טיפוח, ניקוי וטיפול המתאים במיוחד לעורן של נערות מתבגרות.
כאמא את משתדלת שיהיו לבתך כמה שפחות דאגות ושיהיה לה הכי טוב, גם כשזה קשור בטיפוח עור הפנים את רוצה את הכי טוב בשבילה. 
בעקבות השינויים ההורמונאליים המתרחשים בגיל ההתבגרות ישנו ייצור שומן (סבום) מוגבר בעור, לכן עורן של נערות, לרוב, מאופיין כעור מעורב עד שמן. עור הנראה כבעל ברק מוגבר, וכן בעל סיכון מוגבר להופעת קומודונים שהם הראשים השחורים והלבנים, במיוחד באזורי המצח, האף והסנטר (המכונים גם אזור ה-T). טיפול לא נכון ושימוש  בתכשירים לא מתאימים עלול לגרום להחמרה במצב הפגמים ומראה העור.
ריכזנו עבורך 5 טיפים שיעזרו לה לשמור על שגרת טיפוח, ניקוי וטיפול המתאים במיוחד לעורן של נערות מתבגרות:

1. ניקוי

כל שגרת טיפוח מתחילה בניקוי. מומלץ להקפיד על שגרת ניקוי יומיומית של עור הפנים על מנת לנקות עודפי שומן, איפור ולכלוך, שלעיתים סותמים את הנקבוביות ועלולים לגרום להרעה במצב פגמי העור, במידה וקיימים. מומלץ להקפיד על שטיפת פנים, תוך הקפדה על אזורי ה- T , לפחות פעמיים ביום, בבוקר וכן לפני השינה. מומלץ להשתמש במוצרים המכילים רכיבים המווסתים את הפרשת השומן (סבום) בעור ומטהרים אותו. חשוב להקפיד להסיר איפור לפני השינה.

בסדרת דוקטור עור YOUNG קיימים 2 מוצרי ניקוי:
סבון פחם פילינג:

תרחיץ גרגירים לניקוי יומיומי. הסבון מכיל שילוב ייחודי של אבקת פחם פעיל עם גרגירים, המנקה ומטהר ביסודיות את הנקבוביות לעומק, סופח לכלוך ושומן ומותיר את הפנים נקיות, ללא ברק, במראה מאט ומבלי לייבש את העור. מותאם לחומציות הטבעית של העור. מסייע במניעת נקודות שחורות (נבדק נון קומודוגני), ללא טריקלוזן. 

קצף לניקוי הפנים:

קצף עדין לניקוי הפנים, מסיר ביעילות שאריות לכלוך, איפור ועודפי שומן. השימוש בקצף מסייע במניעת נקודות שחורות (נון קומודוגני), ומותיר את העור רך ונעים למגע. 

2. לחות והגנה

שמירה על לחות עור הפנים חשובה בכל גיל. עבור המתבגרות בעלות עור מעורב עד שמן מומלץ לבחור קרם לחות שאינו מכיל שומן ובעל מקדם הגנה גבוה מהשמש. שימוש בקרם לחות בעל מקדם הגנה מהשמש מסייע להגנה מפני נזקי קרינת השמש  ועשוי לסייע במניעת היווצרות כתמים וסימנים על העור.

3. טיפול בפגמי עור

לעיתים קרובות עורן של נערות נוטה לפתח פגמים ופצעונים, לכן חשוב להקפיד ולשמור על פנים נקיות. לעיתים שימוש בתכשירים לטיפול נקודתי הסופחים שומן ולחות, מנקים ומטהרים את האזור עשויים לסייע.  במקרים של פגמים מרובים מומלץ להיוועץ ברופא עור. בסדרת יאנג של דוקטור עור ישנם 2 מוצרים טיפוליים לפגמים , אחד שקוף המתאים לטיפול ביום ואחד לבן לטיפול בלילה:

טיפול יום נקודתי:

ג'ל שקוף, סופח עודפי שומן ולחות, לטיפול נקודתי בפגמי עור. הג'ל פותח את הנקבוביות, מטהר אותן לעומק ומייבש את הפגמים מבלי לגרות את העור. לשימוש במשך היום. מכיל חומצה סליצילית בריכוז 2%, רכיב פעיל הפותח את הנקבוביות ותורם לפעולת ניקוי העור.

טיפול לילה נקודתי:

קרם בגוון לבן, אפקטיבי לטיפול נקודתי בפגמי עור, סופח עודפי שומן ולחות ומייבש פגמים. הקרם מכיל רכיבים שיעילותם מוכחת, התורמים לאיזון הפרשת הסבום ולטיהור העור. הקרם מרגיע גירויים ומקדם את שיקום וחידוש מראה העור.

פעם או פעמיים בשבוע רצוי להשתמש גם במסכה שמנקה וסופחת שומנים כטיפול מונע, כמו מסכת החימר בסדרת דוקטור עור יאנג.  

מסכת חימר:

המסכה מכילה שילוב ייחודי של רכיבים התורמים לטיפול ולניקוי יסודי של עור שמן. המסכה מכילה רכיבי חימר, סופחת עודפי שומן ומאזנת את הפרשתו, מטהרת ומרגיעה את העור ובכך מסייעת לשיקום העור ולתהליך חידוש מראה העור.

4. רגישות

עורן הצעיר של נערות עלול להיות רגיש יותר לרכיבים מסויימים המצויים בתכשירים קוסמטיים, לכן מומלץ  לבחור בתכשירים שמכילים רכיבים שיעילותם מוכחת כמו רכיב הפיקוסכריד AC, רכיב המלווה מגוון ממוצרי סדרת הנערות אשר הינו שילוב ייחודי של פוליסכרידים המופקים מאצה בשם Laminaria Digitata  יחד עם אנזים המופק מבקטריה ואבץ. הרכיב מאזן את הפרשת הסבום (השומן) בעור, מטהר ומרגיע את העור ומשפר את מראהו.

5. בטיחות השימוש

גם לנערות מומלץ לבחור במוצרים שנבדקו לעור רגיש על מנת להיות בטוחים שבמוצר אין רכיבים העלולים לגרום לגירוי העור. במוצרים המיועדים לעור מעורב עד שמן מומלץ להשתמש גם במוצרים שעברו מבחן נון קומדוגני, אשר בודק כי המוצרים אינם סותמים את הנקבוביות וכך לא מעודדים את היווצרותם של קומודונים (נקודות שחורות). כל מוצרי דוקטור עור, ביניהם סדרת מוצרי הנערות,  פותחו על ידי רופאי עור, מכילים רכיבים שיעילותם מוכחת ונבדקו לעור רגיש. מגוון ממוצרי דוקטור עור אינם מכילים פראבנים. כמו כן, חלק ממוצרי הסדרה: סבון פחם פילינג, מסכת חימר וקצף לניקוי הפנים נבדקו ואושרו כנון-קומודוגני.
 
לכתבה הקודמת
לכתבה הבאה