משלוח חינם בקנייה מעל 229 ש״ח

הסל שלך

הסל שלך ריק

"אני מאמינה שכל אחת ואחד מאיתנו יכול.ה להנות מעור זוהר יותר ובעל מראה בריא יותר ואין לי ספק שזה תורם לתחושת הביטחון העצמי. אני גאה על הזכות לאפשר ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות מתקדמים, לטיפול וטיפוח העור, באמצעות מותג ישראלי ומוצרים איכותיים המבוססים על פיתוח של רופאי עור, מדע ועשרות שנות ניסיון. לצד המחוייבות לסטנדרטים הגבוהים ביותר זו זכות גדולה להיות במקום שמאפשר ללקוחותינו להרגיש יותר טוב עם עצמם ולקחת חלק בתעשייה הישראלית". נילי פורר רבינוביץ', מנכ"ל
דוקטור עור מכיל מגוון רחב של מוצרים המיועדים לטיפול וטיפוח העור עם מגוון של מוצרים לסוגי עור ובעיות עור שונים. בין מגוון המוצרים שלנו ניתן למצוא סדרות טיפוח מתקדמות, הכוללות מבחר רחב של מוצרי אנטי אייג'ינג לטיפוח העור בשלבי התבגרותו השונים, מוצרים לסוגי עור שונים- עור רגיל, שמן, יבש עד יבש מאוד, מגורה ואדמומי וכו'. לצד מגוון של מוצרים להגנה מהשמש וסדרות טיפוליות מתקדמות לבעיות עור מגוונות כגון פצעונים, פיגמנטציה ועוד. 
דוקטור עור נוסד בשנות ה-90' בשיתוף רופאי עור, מתוך הקשבה לצרכים של המטופלים לבעיות העור השונות והרצון להעניק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים הביותר. לאורך 30 שנות פעילותנו אנו תמיד מחוייבים למוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולמומחיות ובטיחות ללא פשרות. 
טיפול וטיפוח מבוססי מדע 
כל מוצרינו מבוססים על פיתוח של רופאי עור ומכילים רכיבי פטנט ייחודים וחדשניים. הפורמולות שלנו נשענות על רכיבים שנבחרו בקפידה ושיעילותם מוכחת מדעית. כל אלו על מנת להעניק תוצאות מירביות ובטיחות מקסימלית ללקוחותינו.

ללא פראבנים

נבדק לעור רגיש

פיתוח של רופאי עור

אנו מאמינים שעור בריא ומטופח הוא מפתח לשיפור איכות החיים ומחוייבים לעזור ללקוחותינו להרגיש טוב יותר עם העור שלהם באמצעות מוצרינו האיכותיים, המבוססים על פיתוח של רופאי עור ומכילים רכיבים שיעילותם מוכחת ומגוון רכיבי פטנט מבוססים מחקרית.

מוצרינו זמינים לרכישה ברשתות הפארם, בתי מרקחת פרטיים, בתי המרקחת של הקופות, אתרי ביוטי ואתר המותג.