משלוח חינם בקנייה מעל 229 ש״ח

הסל שלך

הסל שלך ריק

הכיני עצמך לקיץ

הכיני עצמך לקיץ

הקיץ החם והדביק כאן באופן רשמי. לעיתים שגרת הטיפוח אליה אנו רגילות צריכה מעט להשתנות על מנת להתאים עצמה לחודשי יולי אוגוסט החמים של ישראל ואף נדרשת התייחסות מיוחדת למוצרי הגנה מהשמש. קבלו מספר המלצות זהב להתאמת מוצרי הטיפוח לעונה החמה:

התאמת קרם הפנים למזג האוויר:
בחודשי החורף מזג האוויר הקריר והלחות הנמוכה גורמים לעור הפנים והגוף להתייבש בקלות ולכן אנו נוטות להשתמש בקרמים עשירים ו"כבדים" יותר. בקיץ הלחות גבוהה, חם, אנו מרבות להזיע ולכן ההמלצה היא לעבור לשימוש בקרמים "קלילים", הנספגים בקלות ואינם מכילים שומן.

מה עם השפתיים?
קרינת השמש מסוכנת ועלולה לפגוע גם בעור הפנים, לגרום לכתמי פיגמנטציה ולהקדים את הופעת הקמטים. השפתיים הינן חלק מהפנים וקרינת השמש עלולה לפגוע גם בהן. מומלץ למרוח שפתון המכיל מקדם הגנה גבוה גם על עור השפתיים העדין לפני החשיפה לשמש.

 

לא לשכוח לחדש מריחת דיאודורנט! 

מידי בוקר אנחנו רגילות למרוח דיאודורנט ולצאת לדרכנו. בקיץ הנטייה הינה להזיע יותר ולכן מומלץ להשתמש בדיאודורנט אפקטיבי בעל ניחוח עדין העמיד לשעות ארוכות. השימוש בדיאודורנט ספריי, סטיק או רול און נעשה לפי העדפה אישית, יחד עם זאת, מומלץ לבחור בדיאודורנט שנבדק לעור רגיש. בכל מקרה כדאי לשמור על דיאודורנט זמין בתיק לחידוש המריחה בשעת הצורך.


תכשיר בעל מקדם הגנה מהשמש מורחים בבית!
לעיתים קרובות אנו עושות שימוש בתכשיר המכיל מקדם הגנה רק בעת הגעתנו אל חוף הים, לאחר שכבר הספקנו להיחשף אל קרינת השמש המזיקה. מומלץ למרוח תכשיר זה כחצי שעה לפני החשיפה לשמש, על מנת לאפשר לו להיספג היטב בעור ובכך להגביר את ההגנה. בנוסף, בהיותנו בבית, בסביבה הנוחה, נוכל להימרח באופן יסודי יותר ולוודא שכל האזורים בגוף אכן מוגנים. כדאי לזכור כי את מריחת התכשיר יש לחדש כל שעתיים ולאחר כניסה למים.

מקווים כי בעזרת ההמלצות שלנו תוכלי להתאים לעצמך את מוצרי הטיפוח המושלמים עבורך.

שיהיה לך קיץ נפלא!

 

לכתבה הקודמת
לכתבה הבאה